Contact

Contact 2018-09-21T12:53:02+00:00

Contactformulier

Via dit contactformulier kunt u contact met ons opnemen. Ook is het mogelijk om contact met ons op te nemen door te mailen naar info@gezonderbewegen.nl of te bellen naar een van de onderstaande telefoonnummers. Aanmelden voor groepslessen of individuele therapie kan op deze pagina.

Hoe kunt u onze oefentherapeuten bereiken?

Silvia Thyssen     06 – 23 98 47 05  / silvia@gezonderbewegen.nl
Carolien Ranzijn     06 – 4591 7748  /  carolien@gezonderbewegen.nl
Wineke van Anrooij     06 – 38 79 73 69  /  wineke@gezonderbewegen.nl
Sanne van der Steen     06 – 4701 4398  /  sanne@gezonderbewegen.nl
Margreet Verstegen     06 – 38 79 53 79  /  margreet@gezonderbewegen.nl
Marielle van Beers     06 – 1966 5166  /  marielle@gezonderbewegen.nl
Anniek Reijs     06-3486 9749  /  anniek@gezonderbewegen.nl

Indien we niet in de gelegenheid zijn u telefonisch te woord te staan, vermeld dan altijd duidelijk uw naam en telefoonnummer, dan proberen wij u binnen 1 werkdag terug te bellen, of stuur ons een sms, whatsapp of e-mail.