Afspraak maken

Door hieronder op de button afspraak maken te klikken kunt u uzelf inschrijven en een afspraak inplannen op de beschikbare tijden.
– klik bij het patiëntenportaal op inschrijven om uw gegevens in te vullen en daarna kunt u eventueel een tijd aanklikken om een afspraak in te plannen.
U krijgt dan een bevestiging als de afspraak daadwerkelijk gepland is.

Afspraak maken

Contactformulier

Wilt u eerst meer informatie, vul dan uw gegevens in via onderstaand contactformulier. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.

Natuurlijk mag u ook mailen naar info@gezonderbewegen.nl of te bellen naar een van de onderstaande telefoonnummers.
Aanmelden voor groepslessen of individuele therapie kan op deze pagina.

Hoe kunt u onze oefentherapeuten bereiken?

Silvia Thyssen     06 – 23 98 47 05  / silvia@gezonderbewegen.nl
Carolien Ranzijn     06 – 4591 7748  /  carolien@gezonderbewegen.nl
Wineke van Anrooij     06 – 38 79 73 69  /  wineke@gezonderbewegen.nl
Debora Schouten     06 – 38 79 53 79  /  debora@gezonderbewegen.nl
Marielle van Beers     06 – 1966 5166  /  marielle@gezonderbewegen.nl
Anniek Reijs     06-3486 9749  /  anniek@gezonderbewegen.nl
Sam van Lieshout     06-46 63 21 00 / sam@gezonderbewegen.nl 

Indien we niet in de gelegenheid zijn u telefonisch te woord te staan, vermeld dan altijd duidelijk uw naam en telefoonnummer, dan proberen wij u binnen 1 werkdag terug te bellen, of stuur ons een sms, whatsapp of e-mail.